Betitbet Şikayet

Betitbet

Gün içerisinde binlerce kullanıcı ve üye tarafından ziyaret edilen Betitbet sitesi birçok farklı promosyon ve bonus seçeneği ile birlikte oldukça geniş bir popülerliğe sahip bir sitedir. Aynı zamanda 7 / 24 hizmet vermekte olan canlı yardım hattı ile birlikte yeni üye olmuş kullanıcılara yönlendirme ve bilgi sağlama konusunda etkin olarak hizmet vermektedir.

Betitbet

Betibet 50 TL Promosyon

Betibet yeni üyelere özel 50 bonus kazandırıyor.

 BETİTBET KULLANICI YORUMLARI

Birçok farklı promosyonu kullanıcılarına dağıtan Betitbet üyelik işlemleri tamamlanır tamamlanmaz yeni üyelerine hoş geldin bonusu vermektedir. Yüzde yüz olan bu hoş geldin bonusu ile birlikte hem Türkiye hem de dünya liglerinde gerçekleştirilen karşılaşmalara dair kuponlar yapmak mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte slot oynamak için üye olmuş kullanıcılara da yine 0 değerinde olan slot bonusu verilmektedir. İlk yatırımlarını gerçekleştirmiş olan üyeler için de yatırım bonusu verilen bir diğer bonus olarak değerlendirilmektedir. Son olarak tüm kayıpları kapsayan %20lik kayıp bonusu da üyeleri bekleyen bir diğer bonustur.

Betitbet

Betibet 50 TL Promosyon

Betibet yeni üyelere özel 50 bonus kazandırıyor.

 BETİTBET GÜVENİLİR Mİ?

Para yatırma ve para ödeme hususunda son derece esnek ve kullanıcı çıkarına uygun uygulamaları bulunan Betitbet sitesi güvenilir bir site olarak kabul edilmektedir. Mesai saatleri içerisinde çekilmek istenen tüm paralar sadece birkaç saat içerisinde yerine getirilmektedir. Bununla birlikte çok cüzi miktarlarda kendi banka hesaplarına cep bank ile para yatıran kişiler istedikleri kuponları yapabilmekte, sanal sporlarda boy gösterebilmekte ya da direkt olarak casino oyunlarını seçerek masa oyunlarından en az birini değerlendirebilmektedir.

 

Kimler Neler Demiş?

Please Login to comment
  Subscribe  
Bildir